Кошик
2702 відгуків
ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ - ПРОТЯГОМ ТРЬОХ РОБОЧИХ ДНІВ

Польові, тактичні костюми та комплекти

Польові та тактичні костюми - це зазвичай костюми з міцних зносостійких тканин, що мають складну конструкцію, зі збільшеною кількістю кишень і посиленими місцями більшого тертя. У нашому магазині представлені кілька моделей як прямого армійського призначення, так і костюми, що поєднують у собі військовий та класичний стиль. Залежно від щільності тканини та її складу залежить і ціна, але одне залишається постійним - це міцність і надійність. У наших костюмах особлива увага приділяється посиленню "проблемних місць" - це лікті, коліна, задня та пахова частина, ми намагаємося ці місця посилювати подвійними шарами тканини, подвійними рядками, використовую міцні армовані нитки. У місцях можливих розривів ми встановлюємо "закріпки", надаючи максимальну міцність клапанам, шльовкам, кишеням.

У нас ви завжди можете підібрати штани в однотонних "мілітарі" забарвленнях - олива, койот, темна олива, беж, а так само в популярних армійських забарвленнях - піксель, multicam, woodland.

У наших костюмах ви почуватиметеся комфортно та доречно як на вулицях міста – так і за його межами. Виконуючи бойові завдання, полюючи, подорожуючи - ви відчуватимете комфорт та впевненість.

Наші менеджери завжди проконсультують вас і допоможуть з вибором розміру, якщо обраний вами виріб все-таки не підійде - це зовсім не проблема - у нас дуже оперативно працює система повернення та обміну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner